Libenter Yacht Charter in Croatia

Blog about yachts and sailing

Dlaczego tak tanio?

Posted by on Aug 20, 2016

Wierzymy, że przyszłością książki są książki elektroniczne – ebooki. Jednocześnie zależy nam na promocji pozytywnych wartości poprzez dobrą literaturę.

Jak zauważyliśmy, omawiając zalety ebooków, są one nieporównywalnie tańsze w produkcji. Nie trzeba przewidywać nakładów, płacić za druk, ponosić ogromnych kosztów dystrybucji przez hurtownie i księgarnie. To sprawia, że wyprodukowanie jednego ebooka kosztuje w praktyce tyle samo, co wyprodukowanie tysięcy egzemplarzy.

Pozostają koszty praw autorskich, zespołu redakcyjnego i utrzymania całej infrastruktury informatycznej, aby system działał bez zarzutu. Na to właśnie przeznaczony jest abonament Klubowy. Włożyliśmy jednak wiele energii w to, by mógł być tak tani. Ograniczyliśmy nasze koszty do minimum, aby poświęcić całą energię na promocję dobrych książek w nowoczesnej postaci.

Dzięki temu możesz cieszyć się z lektury 111 książek, które wydaliśmy dotychczas i co najmniej 24 kolejnych, które wydamy w ciągu najbliższego roku, płacąc za to wszystko zaledwie 77 zł rocznego abonamentu.