Libenter Yacht Charter in Croatia

Blog about yachts and sailing

Oferta pełna

Posted by on Aug 20, 2016

Ciesz się wszystkimi zaletami
książek elektronicznych
w niewiarygodnie niskiej cenie

Wierzymy, że przyszłością książki są książki elektroniczne – ebooki. Nie tylko dlatego, że nie zajmują miejsca na półce, mają lepszą użyteczność (wyszukiwanie wewnętrzne, zmiana wielkości czcionki, hiperłącza), ale przede wszystkim dlatego, że ich wyprodukowanie i rozpowszechnianie jest nieporównywalnie tańsze.

Do tej pory jednak ebooki oferowane na polskim rynku były w podobnych cenach, jak książki tradycyjne, średnio 20-30 zł za jedną publikację. Teraz to się zmieniło!

Nie musisz już płacić 20 czy 30 złotych za jednego ebooka. Już za chwilę możesz mieć dostęp do wszystkich naszych ebooków w cenie niższej niż zapłaciłbyś do tej pory za 3-4 ebooki.

Publikacje elektroniczne Libenter.pl uważam za przedsięwziecie dobre, na czasie, skutecznie promujące wartości. I przede wszystkim ewangelizacyjne /par excellence/. Kochani: powodzenia!!! Tak trzymać; Bóg z Wami!

Książki w abonamencie?

Tak, teraz to możliwe. Z przyjemnością prezentujemy rewolucję na rynku książki elektronicznej! Oto zupełnie nowy sposób dystrybucji książek.

Od tej pory nie musisz kupować książek na sztuki. Wystarczy, że wstąpisz do Klubu Libenter.pl, a otrzymasz natychmiast dostęp do 111 ebooków, jakie wydaliśmy dotychczas oraz co tydzień otrzymasz dostęp do kolejnych, które będziemy wydawać w ciągu kolejnego roku (co najmniej kolejne 50 ebooków).

Aby zostać członkiem Klubu Libenter.pl wystarczy, że opłacisz roczny abonament członkowski w cenie… 77 zł. Nie ma żadnych dodatkowych czy ukrytych opłat, a po roku możesz przedłużyć członkostwo w Klubie z 50% rabatem.

Gdyby próbować przeliczyć to na pojedyncze książki,
to wychodzi mniej niż 1 zł za jednego ebooka!

Dołącz do Klubu

100% gwarancji – zero ryzyka.
W ciągu 10 dni od zakupu abonamentu możesz zrezygnować z członkostwa w Klubie
i otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Jakie książki wydaje Klub Libenter.pl?

W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki przekrój tematyczny książek. Publikacje podzieliliśmy wstępnie na pieć działów:

1. Literatura piękna – znajdziesz tu zarówno klasykę literatury, jak i współczesne powieści oraz dobrą poezję.

2. Popularnonaukowe – znajdziesz tu książki rozwijające wiedzę z różnych dziedzin, od historii po ekonomię, od medycyny po podróże zagraniczne.

3. Poradniki – znajdziesz tu wszelkiego typu książki, które ułatwiają życie: od radzenia sobie ze stresem aż po urządzanie domu i ogrodu.

4. Rodzina – znajdziesz tu dobre publikacje na tematy związane z małżeństwem i wychowaniem dzieci.

5. Religijne – w tym dziale znajdziesz książki, które pomagają wzrastać w wierze każdego dnia.

To taki rodzaj księgarni, do której możemy zaglądać dosłownie o każdej porze dnia i nocy. (…) Wystarczy, że jednorazowo zapłacimy niewielki abonament, a zyskujemy prawo do pobierania wszystkiego, co znajdziemy na “półkach” tej wyjątkowej księgarni. Dostęp do całego księgozbioru, który oferuje Libenter.pl, zachowujemy zawsze i wszędzie, nawet w najdalszej podróży czy w odludnym miejscu.

Czytasz gdzie chcesz i jak chcesz

Ebooki możesz czytać na ekranie komputera, laptopa, palmtopa, nawet na ekranach niektórych telefonów komórkowych. Do tego coraz bardziej popularne i coraz lepsze stają się specjalne czytniki ebooków, które nie męczą oczu i mają bardzo wytrzymałe baterie.

Czytając ebooki dodatkowo możesz dowolnie zmieniać wielkość czcionki (szczególnie docenią to osoby o słabszym wzroku), a nawet dodawać własne notatki. Poza tym specjalne oprogramowanie umożliwia nawet zmianę ebooka w audiobooka i słuchanie go np. w samochodzie czy podczas innych czynności.
Koniec czekania na przesyłkę

Pamiętaj! Wstępując do naszego Klubu możesz pobierać publikacje w każdej chwili i o dowolnej porze dnia i nocy. Nowe książki otrzymasz, gdy tylko będą wydane – nie musisz płacić za przesyłkę ani czekać aż listonosz ją przyniesie. Wszystkie ebooki pobierasz online – będziesz mieć je najpóźniej po kilku minutach.

Od kilku lat coraz więcej książek kupuję w postaci elektronicznej, więc za kilka lat papierowe książki będę kupował tylko na prezenty. (…) Chwała zatem portalowi “Libenter.pl”, że (…) nas dopisał do ligi czytających państw, które swe księgozbiory nają zawsze pod ręką niczym klucz z breloczkiem.

Globalny zasięg

Nie ma żadnego znaczenia, czy mieszkasz w Polsce, Wielkiej Brytanii, USA czy Australii. Wstępując do naszego Klubu, możesz cieszyć się lekturą naszych książek w dowolnym miejscu na świecie.