Libenter Yacht Charter in Croatia

Blog about yachts and sailing

Opinie o Libenter.pl

Posted by on Aug 20, 2016

Internet, google, audiobooki etc. czy tego chcemy czy nie są komunikacyjno/medialną przyszłością. Od obecności chrześcijan w tej sferze zależy też przyszłość ewangelizacyjna chrzescijanstwa, nie mam wątpliwości. To trochę tak, jak w czasach św. Pawła wsiąść na okręt, opuścić Tars i Jerozolimę, głosić Chrystusa w Efezie, Galacji, Salonikach i Rzymie. Ewangelizować cały basen Morza Śródziemnego, odważnie i z myślą o przyszłości.

Publikacje elektroniczne Libenter.pl uważam za przedsięwziecie dobre, na czasie, skutecznie promujące wartości. I przede wszystkim ewangelizacyjne /par excellence/. Kochani: powodzenia!!! Tak trzymać; Bóg z Wami!

teolog, poeta, członek watykańskiej Międzynarodowej Komisji Teologicznej

Od kilku lat coraz więcej książek kupuję w postaci elektronicznej, więc za kilka lat papierowe książki będę kupował tylko na prezenty. Ebuki są tańsze, łatwiejsze w czytaniu i przeglądaniu, można je upychać tysiącami na końcu szpilki i co najważniejsze można je ściągąć z każdego miejsca na ziemi. Niestety, do niedawna nie z Polski. Polskich ebuków dotąd nie było.

Chwała zatem portalowi “Libenter.pl”, że to zmienił, że nas dopisał do ligi czytających państw, które swe księgozbiory nają zawsze pod ręką niczym klucz z breloczkiem. Wszystkie polskie wydawnictwa i bilioteki powinny jak najszybciej pójść w ślady “Libentera”, bo w przeciwnym razie świat nam całkiem ucieknie, a my zamiast czytać i myśleć będziemy się kręcić przy starym powielaczu.

jezuita, etyk

Libenter.pl to taki rodzaj księgarni, do której możemy zaglądać dosłownie o każdej porze dnia i nocy. To księgarnia, która już teraz oferuje kilkadziesiąt książek, a co tydzień umieszczać będzie w swej ofercie kolejną publikację. To elektroniczna księgarnia, w której nie musimy płacić za każdym razem, gdy do niej zaglądamy i gdy zaciekawi nas jakaś książka. Wystarczy, że jednorazowo zapłacimy niewielki abonament, a zyskujemy prawo do pobierania wszystkiego, co znajdziemy na “półkach” tej wyjątkowej księgarni. Dostęp do całego księgozbioru, który oferuje Libenter.pl, zachowujemy zawsze i wszędzie, nawet w najdalszej podróży czy w odludnym miejscu. A cały ten księgozbiór możemy mieć przy sobie i wracać do ulubionych lektur wielokrotnie, gdyż książki w wersji elektronicznej są wyjątkowo lekkie. Także te, które mają wielki ciężar gatunkowy.